Author: A***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good material and good value. I will order again and something else as well. Thank you for sending me the item quickly and safely.
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Price: 251.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 68 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2404295923451706 |
Author: A***2
Date:
Review: Good material and good value. I will order again and something else as well. Thank you for sending me the item quickly and safely.
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: a***2
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووووًوووووض
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: h***d
Date:
Review: قطعة جميلة وبسعر مناسب وجودة عالية جدا انصحكم بها
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: k***i
Date:
Review: Nice and good quality
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm